Valikko Sulje

Yhteystiedot

Helsingin Tietopalvelu / Tietopalvelu Finland Oy tarjoaa ammattimaiset ja kustannustehokkaat tulostus-, asiakirjahallinta- ja esitystekniikkaratkaisut ylläpidolla yrityksille yli 35 vuoden kokemuksella.
Ydinalueemme muodostaa Helsinki ja Uusimaa, mutta myynti-, järjestelmätuki- ja huoltoverkostomme toimii läpi koko Suomen.

Helsingin Tietopalvelu on osa yksityistä ja vakavaraista kotimaista perheyritystä Tietopalvelu Finland Oy:tä (https://www.tietopalvelu.fi).
Helsingissä asiakaskäynnit ja ratkaisujemme demoesittelyt on sovittava erikseen, palvelemme henkilökohtaisesti myös Uudenmaan alueella.

Ota yhteyttä, niin kartoitetaan yhdessä yrityksesi tarpeet ja tuodaan toimistotekniikkanne nykypäivään!

Suomen Vahvimmat Tietopalvelu Finland Oy 2016-2021 Yrittäjät jäsenyritys 2022 Tietopalvelu Finland Oy

Kauppalehti Menestyjät Tietopalvelu Finland Oy 2017-2022 pieni

Jätä tarjouspyyntö



    TulostimiaMonitoimilaitteitaEsitystekniikkaaKäytettyjä laitteitaOhjelmistojaHuoltoaTulostustarvikkeitaMuuta


    SähköpostitseTekstiviestitse


     

    Tietopalvelu Finland Oy /
    Helsingin Tietopalvelu

    Showroom:
    Valimotie 21
    00380 HELSINKI

    Keskus:
    Puh. 020 7306 400

    Myynti:
    myynti@tietopalvelu.fi

    Hannu Haapaniemi
    0400 522 600
    hannu@tietopalvelu.fi

    Henri Haapaniemi
    0400 121 722
    henri@tietopalvelu.fi

    Huolto ja järjestelmätuki:
    huolto@tietopalvelu.fi ;
    tuki@tietopalvelu.fi

    Juha Vuorinen
    044 7455 666
    juha@tietopalvelu.fi

    Markus Pasu
    040 740 8696
    markus@tietopalvelu.fi

    Laskutus ja taloushallinto:
    laskut@tietopalvelu.fi
    Puh. 020 7306 400

    Y-tunnus: 0649482-2